Ранній розвиток дитини

Ранній розвиток дитини

Що значить ранній розвиток? Коли краще починати: з самого народження або з 5 років, коли дитина готується йти до школи?

Ранній розвиток - це "навчання" дитини в дитинстві і дошкільному віці, тому на ранніх стадіях розвитку мозок вимагає не тільки харчування, але і стимуляції.

На занятті малюки разом з батьками в ігровій формі пізнають навколишній світ. Всі ігри спрямовані на розвиток пізнавальних процесів (пам'яті, уваги, мислення, уяви); сенсорний розвиток (орієнтування в кольорі, формі, величині та інших властивостях предметів); розвиток дрібної моторики і кистей рук; розвиток мовлення (лексико-граматичної, фонетико-фонематичної організації мови); розвиток творчої активності (малювання, ліплення, аплікації).

Розвиваюча група від 6 місяців до 1 року "Повзунчики"
 На заняттях мама і малюк будуть грати і пізнавати, дивуватися і бруднитися, досліджувати і радіти - РАЗОМ! На занятті з'являються перші ритуали, впізнавання яких через деякий час доставляє невимовне задоволення малюкові і викликає почуття гордості у мами. Знайомство з різними предметами (сенсорний розвиток) - такими різними на дотик, запах, колір, смак - дарує нескінченне море вражень.
Зміст заняття: рухливі ігри, гімнастика для пальчиків, розвиток мислення дитини, розвиток координації та дрібної моторики, творчість для найменших. Елементи йоги, ігрові масажи, вправи на фітболі. Спілкування для малюків, обмін досвідом для батьків.

Розвиваюча група від 1 року до 2-х років "Топотушки"
Ваш малюк вже пішов? ... Або відразу побіг? Вітаємо! ... І з радістю запрошуємо в підходящу вікову групу - «Топотушки». Тут з вашою допомогою крихітка зможе освоїти нові рухи, буде вчитися взаємодії з однолітками, розвивати мовлення і дрібну моторику рук.
Зміст заняття: розвиток дрібної моторики, уваги, мислення, розвиток мовлення, логіки, фантазії. Фізичний розвиток, та координація рухів.

Розвиваюча група від 2 до 3 років "Ясамчики"
Малюк все частіше заявляє про свою самостійність, він хоче йти своїм шляхом і неодмінно все робити сам. Заняття в групі - чудова можливість для нього спробувати себе в нових розвиваючих і творчих видах діяльності, зміцнити свою самооцінку.
Зміст заняття: рухливі та пальчикові ігри, розвиток уваги, мислення, мовлення, логіки, фантазії, розвиток творчих здібностей,  Фізичний розвиток, та координація рухів.

Розвиваюча група від 3 до 4 років "Пізнайка"
Наша програма для дітей четвертого року життя включає в себе комплексні заняття, на яких вже з'являються елементи навчальної діяльності. «Справжні» уроки подарують вашому малюкові величезну радість у пізнанні нового і цікавого, адже ваш малюк вважає себе вже дорослою людиною
Зміст заняття: розвиток мови, варіативності мислення, основ математики, розвиток творчих здібностей, розвиток графомоторних функцій, знайомство з навколишнім світом, інтелектуальний розвиток, соціальна адаптація дитини. Фізичний розвиток, та координація рухів.

1 коментар: